Az utolsó pillanatban mentette döntetlenre a meccset a Kazincbarcika

Bár a Haladás a B-A-Z megyei gárda mögött helyezkedik el a tabellán, a ráadásban szerzett egyenlítő góllal mindenképpen értékes pontot szerzett a Barcika.

Kétszer is sikerült az egyenlítés a Kazincbarcikának, a lefújás előtt nem sokkal jött a második gól, ezzel legalább egy pontot itthon tartott a Barcika és jelenleg a tabella hetedik helyét foglalja el.

KAZINCBARCIKA SC–SZOMBATHELYI HALADÁS 2–2 (1–1)
Kazincbarcika
250 néző. Vezette: Nacsa Tamás (Tőkés Róbert, Vrbovszki Pál)
KAZINCBARCIKA: Tóth B. – Ternován, Heil (Szemere, a szünetben), Szekszárdi M., Papp M., Kotula M. (Süttő, 86.) – Csatári, Kártik (Ádám F., 77.), Pekár L. (Székely, 69.) – Kurdics (Csilus T., 77.), Pinte. Vezetőedző: Csábi József
HALADÁS: Pálfi – Beronja, Jagodics M., Csonka, Bosnjak – Zvekanov, Rácz B. (Simut, 76.), Horváth R. (Nyíri, 60.), Szakály A. – Katona I. (Mohos, 89.), Doktorics (Csernik, 76.). Vezetőedző: Jovics Alekszandar
Gólszerző: Rácz B. (11–esből, 0–1) a 37., Kotula M. (1–1) a 38., Csonka (1–2) a 61., Pinte (2–2) a 90+1. percben
MESTERMÉRLEG
Csábi József
: – A mérkőzésre jelentősen kihatott a nehéz talaj. Nem kezdtünk jól, két pontrúgásból is gólt kaptunk, de a csapat mentális erejét mutatja, hogy képes volt mindkét esetben felállni. Előnyt ajándékoztunk ellenfelünknek, de vissza tudtunk jönni két esetben is a mérkőzésbe. Vert helyzetből egyenlítettünk, csak az i betűre nem sikerült feltenni a pontot.
Jovics Alekszandar: – A mérkőzés minőségét a pálya talaja jelentős mértékben befolyásolta. Ezért nem tudtuk azt a játékot nyújtani, amit általában igyekszünk megvalósítani. (Nemzetisport.hu)